Dziś jest: 20 czerwca 2024

Informacje o firmie
Oferta biura rachunkowego
Cennik uług księgowych
Oferta promocyjna dla klientów
Kontakt do firmy KSM Księgowość Wrocław

Trudny początek

Jeśli planujesz założenie własnej firmy możesz liczyć na naszą pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej. Wypełnimy za Ciebie odpowiednie deklaracje zgłoszeniowe i złożymy je w Urzędzie Miasta, Urzędzie Statystycznym, Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Ponadto udzielimy Ci 50% rabatu na nasze usługi przez pierwsze 3 miesiące.

Zmień biuro

Jeśli twoja firma już funkcjonuje, ale chcesz zmienić biuro rachunkowe, udzielimy Ci 50 % rabatu na nasze usługi przez pierwsze 6 miesięcy lub za obsługę księgową zapłacisz mniej o 30% niż w poprzednim biurze przez kolejne 12 miesięcy. Ponadto wyprowadzimy zaległości i poprawimy błędy.

Poleć nas swoim znajomym

Za każdego nowego klienta, który z twojego polecenia skorzysta z naszych usług, udzielimy Ci 20% rabatu na nasze usługi przez kolejne 6 miesięcy.

Oferta specjalna dla samozatrudnionych

Jeśli jesteś przedstawicielem handlowym, agentem ubezpieczeniowym lub wykonujesz inny zawód i wybrałeś samozatrudnienie, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę. O szczegółach poinformujemy Cię telefonicznie lub osobiście w siedzibie biura.